Öppen workshop måndag 30/5

Måndagen 30/5 ses vi kl 16.00 17.30 på Valand.

Det är den sista öppna workshopen under våren 2016. Vi avslutar de filmer vi håller på med och visar dem för varandra i Bio Valand.

Workshopen är öppen för personer mellan 0-100 år och det är gratis.

Vägbeskrivning
Spårvagn till Valand. Gå Vasagatan i riktning mot Vasaplatsen. Sväng till höger på Chalmersgatan, följ huset. Sväng höger in genom den öppna grinden. (Om du kommer till Storgatan har du gått för långt.) Du är nu inne på en innergård. Följ husväggen på vänster sida och vänta utanför dörr nr 2. Vi kommer ut och öppnar. Ring 0766-18 48 27 om du inte hittar eller inte kommer in.
Vi kommer vara i olika lokaler, alla ligger på entréplan.

Tiden som gäller är 16:00 – 17:30.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *